Babskie gadanie w Kobylnicy

Już po raz jedenasty Gmina Kobylnica zaprosiła wszystkie panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Tegoroczna edycja „Babskiego Gadania” odbyła się 6 marca, a w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy pojawiło się ponad 200 mieszkanek.„Babskie Gadanie” to impreza, którą już od jedenastu lat organizuje się w związku z Dniem Kobiet. Tegoroczne święto dla pań uświetniła swoim występem Sonia Bohosiewicz. Artystka wystąpiła z recitalem, który idealnie wpasował się w charakter całego wydarzenia. Zresztą taki był pomysł organizatorów całego wydarzenia.

Przez ponad godzinę Bohosiewicz przybliżyła zgromadzonym na widowni gościom życie i twórczość jednej z najpopularniejszych kobiet XX wieku – Marilyn Monroe. Ten muzyczny spektakl publiczności przypadł do gustu. Artystka wyśpiewała i opowiedziała to, czego nie wiemy o słynnej Marilyn Monroe.

Humorystycznie, zaskakująco, wzruszająco a przy tym ciekawie i ze smakiem – takie określenia najczęściej padały z ust osób, które poniedziałkowy wieczór postanowiły poświęcić na wizytę w Gminnym Centrum Kultury i Promocji. Panie opuszczające imprezę otrzymywały od Wójta Gminy Kobylnica, Przewodniczącego Rady Gminy Kobylnica oraz Dyrektora GCKiP kwiaty i słodki upominek. Panowie jeszcze przed rozpoczęciem koncertu złożyli też życzenia wszystkim obecnym na sali paniom.

Fot. Karol Kotusiewicz

„Babskie Gadanie” w Gminie Kobylnica odbyło się już po raz jedenasty. W czasie wcześniejszych edycji publiczność mogła usłyszeć wielu znakomitych wykonawców i artystów.

Info. Karol Kotusiewicz

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *