Liga I Rzutu Judo

81 zawodników z 30 słupskich szkół, placówek powiatu słupskiego i z Bytowa startowało w I Rzucie Słupskiej Szkolnej Ligi Judo. Zawody odbyły się w Słupsku, organizatorem zawodów było TS Judo Gryf Słupsk. 


rocznik 2010 – 2011
– waga 26 kg –
1. Krugła Lena SP Łupawa – 2 pkt

– waga 31 kg –
1.Anderman Maja SP Smołdzino – 5 pkt
2.Kawałek Iga SP 10 Słupsk – 3 pkt
3.Mazurczak Sara SP Wrzeście – 2 pkt
4.Kuras Emilia – SP Wrzeście – 0 pkt

rocznik 2009 i starsze

– waga 37 kg –
1.Kobierowska Ola SP 5 Bytów – 2 pkt

-waga 41 kg –
1. Pacewicz Anna SP STO Słupsk – 4 pkt
2. Szapiel Julia SP 10 Słupsk – 2 pkt
3. Ciżmowska Gabriela SP 1 Bytów – 0 pkt

– waga 44 kg –
1. Harbaszonek Hanna SP Pomysk Wielki – 4 pkt
2. Grzegrzółka Patrycja SP Siemianice – 2 pkt
3. Groblewska Malwina SP Jezierzyce – 0 pkt

– waga 54 kg –
1. Miszkurka Natalia SP Kończewo – 2 pkt

– waga 64 kg –
1. Leśniak Ola SP Kończewo – 2 pkt

Wyniki chłopców:

rocznik 2010 – 2011

– waga 23 kg –
1. Reca Jasiek SP Tuchomie – 5 pkt
2. Paczkowski Szymon SP 5 Bytów – 3 pkt
3. Adamiak Filip SP Siemianice – 2 pkt
4. Milewski Michał SP 4 Słupsk – 1 pkt
5. Kwapisz Borys – PK

– waga 25 kg –
1. Heimrath Artur SP 7 Słupsk – 5 pkt
2. Chrapek Gabriel SP Kobylnica – 3 pkt
3. Nowak Moszczyński Paweł SP Siemianice – 2 pkt
4. Maciejewski Jan SP 5 Słupsk – 0 pkt

– waga 27 kg –
1. Tsyhonov Milan SP 2 Bytów – 5 pkt
2. Kido Stasiek SP 8 Słupsk – 3 pkt
3. Szymczak Tomek STO Słupsk – 2 pkt
4. Wasilewski Michał SP 1 Słupsk – 0 pkt

– waga 29 kg –
1. Jędrzejczak Kamil – SP 4 Słupsk – 5 pkt
2. Kreft Nikodem SP2 Bytów – 3 pkt
3. Puchalski Tomasz SP 9 Słupsk – 2 pkt
4. Urbaniak Kacper SP1 Słupsk – 0 pkt

– waga 31 kg –
1. Dwulit Jan SP Smołdzino – 5 pkt
2. Treder- Zydowski – SP 2 Bytów – 3 pkt
3. Kurek Michał SP 3 Słupsk 2 pkt
4. Urbański Jakub SP Smołdzino – 0 pkt

– waga 35 kg –
1. Olejniczak Hubert SP 6 Słupsk – 6 pkt
2. Polzenius Igor SP 2 Bytów – 4 pkt
3. Krajewski Filip SP Jezierzyce – 3 pkt
4. Groblewski Igor SP Jezierzyce – 2 pkt
5. Pituła Paskal SP Kobylnica – 0 pkt

– waga 39 kg –
1. Krywuć Marcin SP 5 Słupsk – 4 pkt
2. Kazubski Michał SP Trzebielino – 2 pkt
3. Depta Jakub SP 11 Słupsk – 0 pkt

– waga 46 kg –
1. Kobierowski Antek SP 5 Bytów – 3 pkt
2. Wierczyński Tymon SP Jezierzyce – 0 pkt

– waga 57 kg –
1. Kiżewski Jan SP 2 Bytów – 2 pkt

rocznik 2009 i starsze

– waga 30 kg –
1. Cyrganowicz Damian SP 7 Słupsk – 3 pkt
2. Marciniak Szymon SP 5 Słupsk– 0 pkt

– waga 35 kg –
1. Pacewicz Kuba SP STO Słupsk – 9 pkt
2. Martyna Jakub SP Kobylnica – 7 pkt
3. Moszczyński Mateusz SP 10 Słupsk – 5,5 pkt
3. Sabina Witold SP 2 Bytów – 5,5 pkt
5. Siedlikowski Maks SP 5 Słupsk – 0 pkt
5. Okłocki Gracjan SP Jezierzyce – 0 pkt

– waga 39 kg –
1. Kirko Mikołaj SP Kończewo – 5 pkt
2. Sośniak Tymon SP 5 Słupsk – 3 pkt
3. Siedlikowski Igor SP 5 Słupsk – 2 pkt
4. Sobisz Wojtek SP Pomysk Wielki – 0 pkt

– waga 42 kg –
1. Rybicki Filip SP 2 Słupsk – 5 pkt
2. Harbaczonek Bartek SP Pomysk Wielki – 3 pkt
3. Sędziński Krzysztof SP 5 Słupsk – 2 pkt
4. Wdowiak Oskar SP 5 Słupsk – 0 pkt

– waga 45 kg –
1. Żuk Antek SP 10 Słupsk – 3 pkt
2. Jerszyński Maciek SP 8 Słupsk – 0 pkt

– waga 48 kg –
1. Bielawa Łukasz SP 8 Słupsk – 4 pkt
2. Sobczyk Karol SP 2 Słupsk – 2 pkt
3. Śledź Klaudiusz SP 10 Słupsk – 0 pkt

– waga 51 kg –
1. Sikorski Sylwester SP Jezierzyce – 3 pkt
2. Lasota Przemek SP Smołdzino – 0 pkt

– waga 53 kg –
1. Szrajda Miłosz SP Katolickie – 4 pkt
2. Kowalewski Jonatan SP 3 Słupsk – 2 pkt
3. Lewicz Szymon SP Redzikowo – 0 pkt

– waga 60 kg –
1. Wójcik Marcin SP 5 Słupsk – 3 pkt
2. Kiwka Mateusz SP 9 Słupsk – 0 pkt

– waga 58 kg –
1. Heimrath Andrzej ZSE Słupsk – 4 pkt
2. Zaborowski Artur SP Kobylnica – 2 pkt
3. Heron Szymon SP 5 Bytów – 0 pkt

– waga 78 kg –
1. Labuda Natan SP 1 Słupsk – 2 pkt

– waga +7 8kg –
1. Wichłacz Wojciech LO Bytów – 4 pkt
2. Jackiewicz Aleksander ZST Bytów – 2 pkt
3. Żuk Hubert SP 10 Słupsk – 0 pkt

Drużynowo po pierwszym Rzucie Słupskiej Szkolnej Ligi Judo ( punktacja
wspólna dla dziewcząt i chłopców ).

I miejsce SP 2 Bytów – 22,5 pkt
II SP STO Słupsk – 15 pkt
III SP 5 Słupsk – 14 pkt
IV SP 10 Słupsk – 13,5 pkt
V SP Kobylnica – 12 pkt
VI SP Smołdzino – 10 pkt
SP Siemianice – 10 pkt
VII SP Kończewo – 9 pkt
VIII SP 5 Bytów – 8 pkt
SP 7 Słupsk – 8 pkt
SP Jezierzyce – 8 pkt
IX SP Pomysk Wielki – 7 pkt
SP 2 Słupsk – 7 pkt
X SP 4 Słupsk – 6 pkt
SP 6 Słupsk – 6 pkt
XI SP Tuchomie – 5 pkt
XII SP 3 Słupsk – 4 pkt
SP Katolickie Słupsk – 4 pkt
ZSE – 4 pkt
LO Bytów – 4 pkt
XIII SP 8 Słupsk- 3 pkt
XIV SP Wrzeście – 2 pkt
SP Łupawa – 2 pkt
SP 9 Słupsk – 2 pkt
SP Trzebielino – 2 pkt
SP 1 Słupsk – 2 pkt
ZST Bytów – 2 pkt
XV SP Redzikowo – 0 pkt
SP 11 Słupsk – 0 pkt
SP 1 Bytów – 0 pkt

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *