Orkiestrowy rekord w Ustce

76.374,00 zł to kwota zebrana podczas 28. Finału Orkiestry w Ustce. A nasz sztab – czyli Dom Kultury – donosi, że może ona jeszcze nieco wzrosnąć.

fot. UM Ustka/www.ustka.pl

Głównym dyrygentem usteckiej zbiórki była jak zawsze Aldona Staszewska – Klimek, dyrektor Domu Kultury – składamy wyrazy uznania. Słowa podziękowania należą się także ponad 80. wolontariuszom – byli to w przeważającej większości nastolatkowie, ale nie zabrakło również emerytów i …niemowlaków. Rekordowa puszka – to już w sumie tradycja – należy do Przemysława Nycza – zebrał on 3.133,38 zł.
Ustczanie oferowali mnóstwo przedmiotów na licytację. Na uwagę zasługuje złote serduszko, które ma zgodnie z wolą ofiarodawcy, stać się usteckim gadżetem przechodnim związanym z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy – sprzedano je za 1000 zł.
Ustecki sztab dziękuje wszystkim, którzy włączyli się aktywnie w tę akcję charytatywną: wolontariuszom, organizatorom atrakcji, fundującym posiłki dla wolontariuszy, licytującym, darczyńcom przedmiotów na licytację, dbającym o bezpieczeństwo, artystom, liczącym pieniądze.
Ustka okazała wielkie serce!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *