Świadkowie poszukiwani

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku proszą o kontakt osoby, które widziały kolizję, do której doszło na trasie Ustka-Słupsk. Kierujący jadąc w kierunku Ustki nieprawidłowo wyprzedzał kolumnę pojazdów, czym zmusił jadącego z naprzeciwka pojazdem VW Golf IV do hamowania, w wyniku czego wpadł on w poślizg, wjechał do rowu, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Do kolizji doszło 20 stycznia br. ok. godz. 16.40 na trasie Ustka-Słupsk, a dokładniej na odcinku Bydlino-Włynkowo. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nn. kierujący nn. pojazdem jadąc z kierunku miejscowości Słupsk w kierunku Ustki, na wysokości Włynkowa wykonał nieprawidłowo manewr wyprzedzania kolumny pojazdów, czym zmusił prawidłowo jadącego pojazdem VW Golf IV do gwałtownego hamowania celem uniknięcia zdarzenia drogowego, w wyniku czego 27-latek stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Sprawca zdarzenia oddalił się w nieznanym kierunku.

W szczególności funkcjonariusze poszukują świadków, którzy w tamtym czasie poruszali się po trasie Słupsk-Ustka i dysponują zapisem nagrań na swoich kamerach samochodowych. Gwarantujemy dyskrecję i anonimowość. Świadków, wszelkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o kontakt z policjantami ze Słupska, telefon: 59-8480 508 lub 112.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *