Koronawirus w Słupsku i na Pomorzu

Marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk jest zarażony koronawirusem. Wirusa wykryto u jeszcze jednego pracownika urzędu marszałkowskiego. Kwarantanna objęto 47 pracowników. Podejrzenie zarażeniem Covid 19 również w Słupsku.

Wśród osób, które dziś zostały wymienione w komunikacie Ministerstwa Zdrowia jestem niestety również ja. Na szczęście objawy, które się u mnie pojawiły w zeszłym tygodniu są stosunkowo łagodne przypominająca typowe przeziębienie.– poinformował marszałek Struk na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Podejrzenie zarażenie koronawirusem również w Słupsku. Do Centrum Zdrowia Psychicznego trafił 61-letni mężczyzna z objawami choroby, Został przewieziony do szpitala w Gdańsku. W tym tygodniu powinniśmy poznać wyniki jego testów.

Pracownicy centrum, którzy mieli kontakt z podejrzanym o zarażenie objęci są kwarantanną.

Jak podaje w codziennych komunikatach Powiatowa Stacja Sanepidarno-Epidemilogiczna w Słupsku na naszym terenie przebywa 7 osób izolowanych z podejrzeniem zarażenia Covid 19, Ponad 700 objetych jest kwarantanną domową. Do tej pory nie ma potwierdzonego przypadku zarażenia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *