Marihuana ze słoika w kuchni słupszczanki

Słupscy kryminalni zatrzymali kobietę, która w mieszkaniu ukrywała marihuanę. W wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli 90 gramów suszu roślinnego. Podejrzana 31-latka usłyszała zarzuty. Wobec niej zastosowano dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i poręczenie majątkowe. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

narkotyki

Kryminalni z Komisariatu I Komendy Miejskiej Policji w Słupsku ustalili, że 31-letnia mieszkanka Słupska prawdopodobnie posiada w swoim mieszkaniu narkotyki. W trakcie przeszukania okazało się, że podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Kobieta przechowywała w kuchni środki odurzające. Narkotyki znajdowały się w 5 słoikach. Dokładne zbadanie i zważenie wykazało, że była to marihuana w ilości 90 gramów.

Słupszczanka została zatrzymana i przewieziona do komendy. Śledczy przedstawili jeji zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków. Wobec kobiety  zastosowano dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i poręczenie majątkowe. 31-latce grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *