Słupskie szybkie szachy

W niedzielę 26.07.2020r. nw świetlicy Polskiego Związku Niewidomych przy Al. H. Sienkiewicza 8 w Słupsku odbył się 4 turniej VIII edycji Grand Prix miasta Słupska w szachach szybkich P-15.

W turnieju wystartowało 14 szachistów. Tym razem zwycięzcą okazał się  Damian Wenelski (Malechowo), który zgromadził 8 pkt., na drugim miejscu uplasował się Dymitry Aniskiewicz (Ustka), który zdobył 7,5 pkt., a trzecie miejsce wywalczył Dymitry Pylyp (Słupsk) gromadząc 7,5 pkt. Kolejne miejsca zajęli: 4. Zbigniew Mielczarski (Sławno) 6,5 pkt. 5. Tadeusz Dubel (Słupsk) 6 pkt. W klasyfikacji generalnej po 4 turniejach prowadzi Dmitry Aniskiewicz z wynikiem 100 pkt., drugi jest Zbigniew Mielczarski96 pkt., a na trzecim miejscu jest Damian Wenelski z dorobkiem 90 pkt. Sędzią zawodów był Brunon Studziński, a organizatorem turnieju jest Integracyjny Klub Sportowy „Zryw”. Kolejny turniej odbędzie się wyjątkowo w sobotę 8 sierpnia 2020r.