Śmiertelny wypadek w Bydlinie

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku badają okoliczności wypadku śmiertelnego, do którego doszło  w Bydlinie. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 51-letnia kobieta. 

Dzisiaj ok. godz. 6.30 doszło do wypadku drogowego na DK 21 w Bydlinie. Na miejsce zostali skierowani policjanci i inne służby ratunkowe. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wstępnie ustalili jego przebieg.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 51-letnia kobieta wychodząc zza autobusu jadącego w kierunku Ustki, przechodziła przez jezdnię w rejonie skrzyżowania, gdzie została potrącona przez kierującego busem 67-letniego mężczyzny jadącego w kierunku Słupska. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący jest trzeźwy. W wyniku tego zdarzenia kobieta poniosła śmierć.

Policjanci pod nadzorem prokuratora z udziałem technika kryminalistyki sporządzili oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia. Mundurowi zrobili także szkic sytuacyjny, zdjęcia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Zebrany materiał dowodowy posłuży śledczym do pozostałych ustaleń na temat okoliczności wypadku.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *