Szpital uruchomi nową przychodnię

Od 2 sierpnia rozpocznie działalność nowa przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Słupsku. W ten sposób Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku  rozszerza swoją ofertę opieki zdrowotnej dla mieszkańców miasta i regionu. Jednocześnie nadal poszukuje chętnych do pracy w przychodni, oferując bardzo atrakcyjne warunki.

Nowa przychodnia POZ powstała w wyremontowanym niedawno budynku „I” położonym w kompleksie szpitalnym przy ul. Hubalczyków 1. Takie położenie gwarantuje bezpieczeństwo pracy, parking w sąsiedztwie, łatwy dostęp do obiektu, a jednocześnie bliskość poradni specjalistycznych i oddziałów szpitalnych.

Najprawdopodobniej od poniedziałku, 2 sierpnia, w przychodni przyjmować będzie dwoje lekarzy, pielęgniarka i położna. Zapisy pacjentów rozpoczną się na początku sierpnia wraz z pierwszym dniem pracy przychodni.

– Liczymy na to, że nowa przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej będzie znakomitą propozycją dla mieszkańców Słupska i regionu, którzy szukają możliwości wygodnego dostępu do lekarzy rodzinnych – mówi Andrzej Sapiński, prezes Zarządu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku.

W budynku przychodni, w którym obecnie prowadzone są szczepienia przeciwko COVID-19,  jest siedem gabinetów konsultacyjnych i jeden gabinet zabiegowy, rejestracja, poczekalnia, zaplecze dla personelu i węzły sanitarne, w tym dla osób niepełnosprawnych.

Łączny koszt inwestycji to 2.415.000 zł. Budynek POZ powstał dzięki uzyskaniu przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku pożyczki z Pomorskiego Funduszu Rozwoju.

Szpital nadal zaprasza do współpracy lekarzy specjalistów w zakresie medycyny rodzinnej oraz pielęgniarki. Gwarantujemy dogodną formę zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, urlopy szkoleniowe, benefity pozapłacowe i pracę w dynamicznie rozwijającej się jednostce.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *