Więcej policyjnych patroli nad morzem

Sezon letni to czas wytężonej pracy dla wszystkich policjantów. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i turystów, którzy będą wypoczywali m.in. w Ustce, Rowach, Dębinie czy Poddąbiu, również w tym roku funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ustce będą wspierani przez policjantów z Oddziałów Prewencji Policji w Gdańsku. 8 dodatkowych funkcjonariuszy będzie dbało o bezpieczeństwo do końca tegorocznych wakacji.

We wtorek, 2 lipca służbę na terenie Ustki i gminy Ustka rozpocznie 8 funkcjonariuszy z Oddziałów Prewencji Policji w Gdańsku. Wsparcie mundurowych z Ustki przez policjantów z Gdańska jest bardzo ważne szczególnie w okresie wakacyjnym, kiedy w rejon Ustki przyjeżdża duża liczba turystów z całego kraju. Ustecki komisariat otrzyma również wsparcie funkcjonariuszy z pionów kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego, a o bezpieczeństwo na drogach w czasie wzmożonych przyjazdów nad morze zadbają policjanci ruchu drogowego.

Funkcjonariusze z Oddziałów Prewencji Policji w Gdańsku będą pełnić służbę na naszym terenie do 31 sierpnia, a ich wsparcie jest możliwe dzięki współpracy Komendy Miejskiej Policji Słupsku z samorządowcami z Ustki i Gminy Ustka.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *