Czasopismo „ZBLIŻENIA” o nakładzie 10.000 egz. ukazuje się w cyklu dwutygodniowym w piątek. Kolportowane jest w ważniejszych punktach miasta i powiatu słupskiego, adresowane do szerokiej rzeszy mieszkańców naszego regionu, dostępne w ponad 100 punktach miasta i powiatu.

Znajdą w nim Państwo zarówno artykuły o sytuacji gospodarczej regionu, problemach społecznych, rynku pracy, kulturze, jak i ciekawe wywiady, felietony, prezentacje firm, porady medyczne i prawne. Duże znaczenie dla ogłoszeniodawców ma kolportowanie gazety w takich instytucjach jak Starostwo Powiatowe, urzędy miast: Słupska, Ustki, Kępic, urzędy gmin powiatu słupskiego, Koncern ENERGA GRUPA ORLEN, SCANIA, ośrodki kultury, uczelnie, Szkoła Policji oraz centra handlowe i najbardziej uczęszczane sklepy (Podkowa, Top Market, Stokrotka, sklepy  spożywcze itp.) Forma kolportażu gwarantuje pobranie każdego egzemplarza naszego pisma. Umożliwia to dotarcie do wielu grup społecznych.

Strona techniczna i merytoryczna oraz komunikatywność, wyróżniają gazetę spośród innych tytułów na naszym rynku. Wydawnictwa o takim profilu, formie i treści, są dzisiaj niszowe i stanowią ciekawą propozycję dla czytelników.

Korzyści płynące z reklamy w naszej gazecie:

  1. Szeroki zasięg,
  2. Cały nakład trafia w ręce czytelników,
  3. Nie mamy zwrotów,
  4. Czyta nas cały przekrój społeczeństwa regionu,
  5. Duże zapotrzebowanie społeczne na tego typu gazetę,
  6. Atrakcyjne ceny za ogłoszenia prasowe,
  7. Bezpłatnego doradztwo reklamowe oraz projekt graficzny zamieszczanej reklamy.
  1. ZBLIŻENIA - mapa zasięgu powiat słupski

Press – Invest, wydawca, “Zbliżeń” posiada możliwości druku ulotek reklamowych, wizytówek, folderów, albumów, plakatów, papierów listowych, kalendarzy, wydruków cyfrowych, standów reklamowych w każdym nakładzie.

 

Udostępnij: