Witamy na stronie Dwutygodnika Regionalnego „ZBLIŻENIA”

Witamy serdecznie w internetowym serwisie informacyjnym dwutygodnika „Zbliżenia”,
w którym prezentujemy najnowsze wiadomości ze Słupska i regionu. Piszemy także o tym co dzieje się w innych miejscowościach i gminach Środkowego Pomorza. W nowej odsłonie działamy od maja 2015 r i jesteśmy już rozpoznawalnym portalem cieszącym się co raz większą oglądalnością. Nie chcemy zamykać się wyłącznie do wydarzeń politycznych i ekonomicznych naszego regionu, chcemy także zamieszczać informacje o wydarzeniach społecznych, kulturalnych i sportowych, umożliwiając w ten sposób przegląd wszystkich wydarzeń istotnych dla naszych czytelników. Ważną dla nas sprawą jest promowanie lokalnych przedsiębiorców i firm rozwijających nasz rynek gospodarczy.
Codzienny serwis bieżących wiadomości na naszej stronie jest również doskonałym miejscem do umieszczania reklam przez firmy i usługodawców. Każdy wie, że internet rozwija się z zawrotną prędkością. Każdy wie, że dzięki internetowi można znaleźć wiele informacji bardzo szybko i bardzo tanio. Każdy wie… Więc, czy Twoja firma jest obecna w internecie? Jeśli nie, może to być Twój poważny błąd. Chcesz zaistnieć? Skontaktuj się z nami.

Każde wydanie “ZBLIŻEŃ” w wersji papierowej czyta 10 tysięcy mieszkańców Regionu Słupskiego! Drugie tyle odwiedza naszą stronę! Informujemy o wydarzeniach gospodarczych, społecznych, kulturalnych i sportowych. Omawiamy, komentujemy i zapowiadamy. Przedstawiamy sylwetki i osiągnięcia osób nieprzeciętnych. Dostarczamy szczypty humoru i odrobiny rozrywki.

  • Masz szybki dostęp do artykułów!
  • Subskrybuj kanał RSS Zbliżeń
  • Elektroniczna prenumerata ZBLIŻEŃ! Już teraz każde wydanie na twojej poczcie.
  • Zareklamuj się w ZBLIŻENIACH! Nasi  czytelnicy czekają na twoją reklamę
  • Przeglądaj nasze archiwum, Pobieraj pliki PDF na swój komputer

Teraz oferujemy Ci zmodernizowaną stronę naszego czasopisma. Będziesz mógł na bieżąco kontaktować się z nami, komentować nasze artykuły, przekazywać swoje uwagi i anonsować problemy, którymi – Twoim zdaniem – powinniśmy się zająć.

Udostępnij: