Kochajmy Nasze miasto Słupsk

W Słupsku trwa Tydzień Zrównoważonego Rozwoju w drugim dniu obchodów puntem kulminacyjnym był marsz Kochajmy Nasze Miasto Słupsk. Organizatorem barwnego korowodu byli słupscy uczniowie Zespołu szkól Informatycznych i Mistrzostwa Sportowego w Słupsku.

_DSC3828

Na czele marszu szedł prezydent miasta razem z raną Jadwiga Stec nauczycielką tej szkoły i współorganizatorką Heppeningu. Wśród różnokolorowych transparentów takie: Kolor to tez tolerancja. Marsz wyruszył spod Tramwaju przy ulicy Nowobramskiej i wiódł trasą w kierunku do Biblioteki Miejskiej, dalej w kierunku Baszty Czarownic, Zamku Książąt Pomorskich, na słupskie planty pod siedzibę Nowego Teatru , a zakończył się na Placu Zwycięstwa.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *