Ring Ruszy za 4 miesiące

Na dzisiejszej konferencji prasowej dyr ZIM Jarosław Borecki poinformował o planowanym zakończeniu największej inwestycji miejskiej –  budowie ringu. Do oddania ringu pozostało już tylko 4 miesiące. Kierowców czekają jeszcze duże utrudnienia, bo remontowana jest ulica Piłsudskiego i przebudowywane jest rondo w okolicach 11 listopada.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Najistotniejsze prace jakie zostaną wykonane w tych 4 miesiącach to: przeorganizowanie ruchu z nowo budowanych ulic na drugie ze starą nawierzchnią, zakończenie budowy ulic i nawierzchni przy ul. 11 listopada, przebudowa pętli autobusowej i ulicy Piłsudskiego.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Tych zmian jeszcze trochę będzie. Staramy się informować kierowców na bieżąco, by nie było dodatkowych utrudnień związanych z komunikacją. Po ringu, jego częściach kierowcy praktycznie już jeżdżą. Wykonawca – warszawski Budimex zobowiązał się ze jak zakończą się prace znakowania, urządzania klombów i trawników i nie będzie ryzyka, że pojawią się tam koparki, to będzie sukcesywnie oddawać drogę do ruchu – powiedział Jarosław Borecki

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *