Słupskie Targi Pracy 

W Słupskim Ośrodku Kultury odbyły się Targi Pracy. Swoją ofertę przedstawiły słupskie firmy, z największym pracodawcą w regionie Morpolem, oraz szkoły policealne, uczelnie wyższe ze Słupska, Trójmiasta i Koszalina. Obok Słupskiej Akademii Pomorskiej, Wyższej Szkoły Zarządzania, promowały się uczelnie z Trójmiasta – Akademia Marynarki Wojennej, a z Koszalina – Politechnika Koszalińska.

_DSC6134-001

Targi cieszyły się dużym powodzeniem. Największym zainteresowaniem wśród absolwentów cieszyła się Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni, która kształci nie tylko kadry dla marynarki wojennej ale od niedawna zajmuje się studentami w cywilu, oferując młodym ludziom zdobycie atrakcyjnego zawodu i przeżycie ciekawej przygody na morzu.

_DSC6105-001

Największy słupski zakład przemysłowy Morpol zaprezentował własne stoisko. Specjaliści działu HR kompletują kadry do zakładu. Pani Aleksandra Baranowska poinformowała, że trwa rekrutacja na wszystkie stanowiska od produkcyjnych po specjalistyczne menedżerskie.

_DSC6113

Dzisiaj pragniemy na targach zainteresować swoją ofertą nową grupę pracowników, uczniów, studentów szkół mechanicznych, elektrycznych tak aby wzbogacić nasza kadrę utrzymania ruchu i techniczną o nowych specjalistów. Chcemy zbudować bazę kandydatów i pracowników, którzy będą w stanie wesprzeć nasz dział. Chcemy dla niech zorganizować praktyki miesięczne, czy kilkumiesięczne i z takiej grupy kandydatów wybrać docelowych pracowników do naszej firmy – powiedziała Aleksandra Baranowska z Morpolu.

W zakładzie trwa budowa nowej hali.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *