AP poszerza ofertę o IT

Już jutro na słupskiej uczelni odbędzie się uroczysta immatrykulacja nowe indeksy otrzyma ponad 3000 studentów, ale Akademia Pomorska w Słupsku  zacieśnia współpracę  konsekwentnie zmierzając do poszerzenia oferty edukacyjnej o kierunki i specjalności z zakresu IT z firmą Kaliop Poland Sp z o.o. Strony deklarują współpracę w ramach rozwoju kształcenia w obszarze nauk informatyczno-matematycznych w AP, zgodnych z potrzebą regionu.

_DSC3946

W dniu 8 października br. o godz. 12:00 w gabinecie Rektora AP (p. 312, IIIp. ul. Boh. Westerplatte 64) zostanie podpisane porozumienie pomiędzy AP a firmą Kaliop Poland reprezentowaną przez Prezesa Dariusza Głażewskiego .

Podczas konferencji prasowej o dotychczasowej współpracy, jej efektach oraz perspektywach na przyszłość opowie Rektor AP, Prezes Kaliop Poland oraz Dyrektor Instytutu Fizyki Ap, przy którym zostaną uruchomione kierunki IT.

Firma Kaliop Poland Sp z o.o. to firma działająca na słupskim rynku, należąca do dużej, międzynarodowej grupy IT, założonej w 2004 roku. Specjalizuje się w wytwarzaniu i wdrażaniu systemów i aplikacji internetowych (m.in.: systemów do zarządzania treścią serwisów internetowych, systemów B2C (Business to Customer) , systemów B2B (Business to Bussines))

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *