# Polska Obywatelska

Wczoraj w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych przy ulicy Partyzantów w Słupsku, odbyło się spotkanie Obywatelskie z posłami Platformy Obywatelskiej z Pomorza: Agnieszką Hanajczyk, Bartoszem Arłukowiczem, Arkadiuszem Marchewką i Zbigniewem Konwińskim. Sala niemal szczelnie wypełniona była Słupszczanami, którym los obecnej Polski nie jest obojętny. Moderatorem spotkanie była Beata Chrzanowska, Przewodnicząca Rady Miejskiej.

Polska Obywatellska (1)

Poseł Bartosz Arłukowicz w ostrych słowach obnażał kłamstwa, jakimi posługują się rządzący. Szczególną krytyka spotkała obecnego ministra zdrowia, za obecną politykę walki z polskimi kobietami o pigułką „dzień po” , za obniżenie standardów porodowych, a także wycofywanie się z programu invitro, krytykował także kłamstwo związane z bezpłatnymi lekami dla seniorów. Programu siedemdziesiąt pięć plus.

Polska Obywatellska (5)

Kolejno zajął się sprawą wzrastających nastrojów nienawiści do obcych: cudzoziemców i ludzi innego wyznania, przyzwolenia na przemoc na ulicach polskich, miast.

Polska Obywatellska (25)

Fot. Bartosz Arszyński

Poseł Zbigniew Konwiński, wrócił do sprawy zatrzymanej na naszym terenie inwestycji drogi ekspresowej S6, która jest nerwem regionu słupskiego i rozwijających się n naszym mieście inwestycji, a której budowę wstrzymali decydenci z Warszawy. Poseł oznajmił że Platforma Obywatelska nie przestanie protestować w tej sprawie, zapowiedział kolejne akcje w tej sprawie aż do skutku. Mówił także o straconym mandacie w Słupsku.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *