Uprawiał marihuanę na działce

Słupscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który na działce ukrywał marihuanę. W wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma suszu roślinnego i osprzęt służący do pakowania i ważenia narkotyków. Podejrzany 44-latek usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Słupsku w minionym tygodniu zatrzymali 44-latka, który posiadał na jednej z działek ogrodniczych w Słupsku narkotyki. W trakcie przeszukania altany działkowej policjanci znaleźli siatkę foliową i wiaderko, gdzie była przechowywana marihuana. Ponadto funkcjonariusze ujawnili wagę elektroniczną, zgrzewarkę z foliami do pakowania oraz rękawiczki. Funkcjonariusze ustalają, czy mężczyzna sprzedawał narkotyki.

Słupszczanin został zatrzymany i przewieziony do komendy. Śledczy przedstawili 44-latkowi zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi do 10 lat pozbawienia wolności

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *