Ekstazy i maihuana w mieszkaniu 22-latka

Policjanci z Wydziału Kryminalnego słupskiej komendy zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W trakcie przeszukania miejsca jego zamieszkania i pojazdu, którym jeździł mundurowi znaleźli tabletki ekstazy i marihuanę. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Za przestępstwo posiadania znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

We wtorek kryminalni ze Słupska zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu i w samochodzie ukrywał znaczną ilość narkotyków. Wcześniej realizowana praca operacyjna policjantów doprowadziła do ustalenia miejsca przechowywania środków psychoaktywnych i substancji odurzających. W trakcie przeszukania u 22-latka funkcjonariusze znaleźli blisko 40 tabletek ekstazy i prawie 100 gramów marihuany. Okazało się, że narkotyki były ukryte w małych zamykanych plastikowych i metalowych pudełkach.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do słupskiej komendy. Policjanci przesłuchali 22-latka i przedstawili mu zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator przychylił się do wniosku mundurowych i zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i poręczenie majątkowe. Zgodnie z artykułem 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *