Głodny narozrabiał w restauracji

Komisariat Policji II w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzi dochodzenie w sprawie zniszczenia mienia, do którego doszło 11.10.2020 r. ok. godz. 1.20 na terenie jednej ze słupskich restauracji, gdzie sprawca zniszczył panel dotykowy służący do zamówienia jedzenia poprzez uderzanie w niego pięścią. Osoby, które rozpoznają wizerunek sprawcy proszone są o kontakt z policją.

Policjanci z Komisariatu Policji II w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzą dochodzenie w sprawie zniszczenia panelu dotykowego służącego do zamówienia jedzenia, do którego doszło 11 października br. ok. godz. 1.20 w jednej ze słupskich restauracji.

Ustalenia mundurowych wskazują na to, że zniszczenia mógł dokonać  mężczyzna w wieku 20-25 lat, krępej budowy ciała, wzrost ok. 160-170 cm, włosy koloru blond, ubrany w czarne spodnie, białe buty, czarną kurtkę. Sprawca miał zakryte usta i nos maseczką koloru czarnego. Na prezentowanym zdjęciu, podejrzany mężczyzna stoi przy okienku kasowym.

– Funkcjonariusze ustalili, że zniszczenie nastąpiło na skutek uderzania panelu pięściami, a straty oszacowane są na kwotę kilku tys .zł. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji II w Słupsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 598480420 lub 112 bądź  zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji. Zapewniamy dyskrecję i anonimowość – mówi Monika Sadurska, rzecznik

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *