Teatr otwiera swoje drzwi

Ruszamy 19 lutego! – informuje na swojej stronie Nowy Teatr. Od tego dnia, aż do końca marca w każdy weekend  będzie można oglądać na żywo spektakle w nowej siedzibie przy ul. Lutosławskiego.

teatr

Teatralna „parapetówka” rozpocznie się  od komedii „Wykrywacz kłamstw”, na scenie pojawi się również „Żona potrzebna od zaraz” oraz dwie nowe produkcje: „Szewcy” i „Stolp. Dzień kobiet”.

Cały repertuar dostępny jest na ej stronie internetowej (z możliwością zakupu biletów online): https://nowyteatr.pl/repertuar-3-2/ .

– Ze względu na niepewną sytuację dotyczącą okresu otwarcia przez rząd instytucji kultury, w sprzedaży dostępne są spektakle w miesiącu lutym – na terminy marcowe przyjmujemy rezerwacje. Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, przez profil na Facebooku lub zakup biletów przez nasza storne internetową – mówi Dominik Nowak, dyrektor słupskiego teatru.

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami udostępniony dla widzów będzie co drugi fotel na  widowni. Należy także dostosować się do rezimu sanitarnego – zasłanianie ust i nosa, dezynfekcję dłoni oraz zachowanie dystansu pomiędzy osobami.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *