Zatrzymani za narkotyki

Zarzuty posiadania narkotyków usłyszał 20-latek, a 31-latek trafił do aresztu. Tak zakończyła się interwencja dzielnicowego i policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy w miniony czwartek zatrzymali mężczyzn w okolicach opuszczonych budynków w powiecie słupskim. Okazało się, że 31-latek był poszukiwany do odbycia kary 4 lat więzienia, a jego młodszy kolega miał przy sobie amfetaminę.

W miniony czwartek dzielnicowy z Posterunku Policji w Kobylnicy wspólnie z funkcjonariuszami z ogniwa patrolowo-interwencyjnego interweniowali wobec dwóch mężczyzn, którzy przebywali na terenie opuszczonych budynków w jednej z miejscowości powiatu słupskiego. Podczas rozmowy okazało się, że obaj przyjechali z Trójmiasta. Dokładne sprawdzenie powodu ich obecności w tym miejscu wykazało, że 31-latek jest poszukiwany do odbycia kary 4 lat więzienia, a 20-latek ma przy sobie amfetaminę.

Obaj zostali zatrzymani. Kolejno 31-latek trafił do aresztu, gdzie odbywa karę pozbawienia wolności, a 20-latek usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, za co wkrótce odpowie. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *