Ustka rozda kwiatki za śmieci

Urząd Miasta w Ustce zaprasza mieszkańców Ustki do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W zamian za przekazanie kompletnego zużytego sprzętu będzie można otrzymać bezpłatnie sadzonkę kwiatów.

To już kolejna edycja akcji „Zamień śmieci na kwiatek”. Zbiórki odbędą się w trzy majowe soboty: 8, 15, 22 maja br. w Punkcie Selektywnej Zbiorki Odpadów, przy ul. Wiejskiej 7 w Ustce, w godzinach 10:00 – 14:00.

Zapraszamy państwa do zdania elektroodpadów na terenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów przy ul. Wiejskiej. Te odpady trzeba zdać w formie całej, czyli nie mogą być one rozmontowane. W zamian mogą państwo liczyć na otrzymanie kwiatka doniczkowego surfinii, bądź też pelargonii – mówi Adam Meller-Kubica z usteckiego ratusza.

Celem akcji, organizowanej wspólnie przez Urząd Miasta Ustka i spółkę ZGK, jest popularyzacja recyklingu elektroodpadów. Ponadto ma to także promować otwarty w ubiegłym roku nowy Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów. Należy pamiętać, że ilość kwiatów jest ograniczona.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *