Kat domowy trafił za kraty

Słupscy policjanci zatrzymali 24-letniego sprawcę przemocy domowej. Mężczyzna pomimo orzeczonego zakazu zbliżania się do swojej matki nachodził ją w miejscu zamieszkania, bił, poniżał, wyzywał i groził pozbawieniem życia. Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Słupscy policjanci otrzymali informację o tym, że 24-latek stosuje przemoc wobec swojej matki. Natychmiast pojechali do miejsca zamieszkania i zatrzymali podejrzewanego. Okazało się, że mężczyzna nie stosuje się do zakazu zbliżania do matki i przebywania w jej miejscu zamieszkania. Policjanci ustalili, że syn nachodzi swoją matkę, bije ją pięściami, kopie, grozi pozbawieniem życia, wyzywa i poniża.

Pracując nad tą sprawą, policjanci m.in. przesłuchali świadków i zrobili oględziny. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów znęcania się i niestosowania się do wyroku sądu. 24-latek w środę trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 2 miesiące. Wkrótce odpowie za przestępstwa. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Policjanci przypominają, że przemoc w rodzinie nie jest sprawą prywatną, jest przestępstwem ściganym przez prawo. Jeżeli doznajesz przemocy bądź jesteś jej świadkiem, nie zwlekaj, poinformuj o tym Policję, dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *