Szpital bierze udział w akcji „Słupsk się szczepi”

W najbliższą sobotę, 31 lipca, każdy chętny będzie mógł zaszczepić się przeciwko Covid-19 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku i w Ustce. Szpital włącza się do akcji „Słupsk się szczepi” organizowanej przez władze miasta.

Fot. Kamil Ludwikowski w czasie szczepienia.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku przygotował dwa punkty szczepień: w Słupsku w budynku „I” kompleksu szpitalnego przy ul. Hubalczyków 1 oraz w Ustce w budynku szpitalnym przy ul. Mickiewicza 12. Oba punkty czynne będą w dniu 31.07.2021 r. od godziny 8 do 20. Przez cały ten czas oba punkty mają zapewnione dyżury lekarzy. Dzięki temu dzieci w wieku 12-18 lat będą mogły być kwalifikowane do szczepień przeciwko Covid – 19 w godz. 8 -20 w obu punktach szczepień.

Zorganizowane przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku oba punkty szczepień w Słupsku i w Ustce w dniu 31.07.2021 r. będą przeprowadzać szczepieniami szczepionkami Pfizer, AstraZenecka oraz Johnson & Johnson.

Aby dodatkowo zainteresować pacjentów szczepieniem przeciwko Covid-19 w dniu 31.07.2021 r. Szpital rozszerza prowadzoną od początku lipca akcję „Badania za szczepienia”. Akcja ta daje każdej zaszczepionej osobie możliwość wygrania vouchera na badania o komercyjnej wartości 65 złotych.  Codziennie przeznaczamy do wygrania 2 vouchery dla autorów najlepszych haseł promujących szczepienia. W dniu akcji „Słupsk się szczepi” Szpital przeznaczy dla osób szczepiących się dodatkową, zwiększona pulę 5 voucherów na badania.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *