17-letni podpalacz zatrzymany

Policjanci z Komisariatu Policji w Ustce zatrzymali 17-letniego mieszkańca Słupska, który jest podejrzany o podłożenie ognia na terenie opuszczonego zajazdu w Przewłoce k. Ustki. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia cudzej rzeczy, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zastosowano wobec niego dozór i zakaz opuszczania kraju.

W nocy z piątku na sobotę dyżurny z Komisariatu Policji w Ustce został poinformowany o pożarze byłego zajazdu, do którego doszło w miejscowości Przewłoka k. Ustki. Na miejsce zostali skierowani policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej, którzy przesłuchali świadków zdarzenia oraz wykonali oględziny miejsca zdarzenia z biegłym z zakresu pożarnictwa.

Jeszcze tego samego dnia usteccy funkcjonariusze rozpoczęli ustalanie osoby, która mogła mieć związek z pożarem. Zabezpieczony materiał dowodowy doprowadził ich do 17-letniego mieszkańca Słupska, który usłyszał dzisiaj zarzut uszkodzenia cudzej rzeczy, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora wobec mężczyzny zastosowano policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *