Piknik w Centrum

W centrum Słupska z okazji Dnia Dziecka odbył się festyn dla dzieci. Organizatorem imprezy był lokal Hasan Kebab i Towarzystwo Edukacyjne „Tedim” ze Słupska. Dzieci otrzymały za darmo duże lody, mogły wykonać własnoręcznie figurki z kolorowych baloników, pomalować sobie twarze w wymyślne wzory.

Duża atrakcją była prawdziwa perkusja, za którą mógł zasiąść każdy i poczuć się jak rasowy perkusista. Można było także oznakować swój rower, zadania tego podjął się sam rzecznik słupskiej policji Robert Czerwiński. On także zamontował dzieciom perkusję.

_DSC3131

Chętnych nie brakowało. Dodatkową atrakcją przygotowaną dla najmłodszych było przedstawienie kukiełkowe „ Kopciuszek” wystawione przez grupę terapeutyczną kierowaną przez Panią Danutę Zientarę – Prokop.

_DSC3199

Humory dzieci dopisały, pogoda płatała figle i rozwiewało kolorowe stragany. Pani dyrektor Towarzystwa Edukacyjnego „Tedim” wskazuje na problem zamknięcia kierunku opiekunka dziecięca i asystentka stomatologiczna. Zawody te można było zdobyć w naszej szkole i cieszyły się dużym zainteresowaniem kursantów. Opiekunka dziecięca była realizowana w systemie 2 letnim kończyła się egzaminem i dawała uprawnienia w języku angielskim. Nasi uczniowie pracują poza granicami kraju i w Trójmieście. Zawody asystentka stomatologiczna , to intratne zajęcie i można zarobić ok 4000 złotych – powiedziała Anna Bielska – Capar. Dyrektor „Tedim”

_DSC3123

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *