Dyrektor z teczki

Magistrat słupski ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Do tego konkursu stanęły 3 osoby: dwie to mieszkańcy naszego miasta Aleksander Jacek, obecnie pełniący obowiązki dyrektora Grzegorz Juszczyński i pan Borys Hymczak związany z Ergo Areną w Gdańsku.

938553_Koncert-Jennifer-Lopez-na-PGE-Arena-Gdansk

fot. Łukasz Unterschuetz/trojmiasto.

Szczególnie ta ostatnia kandydatura wydaje się być bardzo kontrowersyjna ponieważ Pan Borys ma na koncie zorganizowanie koncertu Jennifer Lopez, który okazał się finansową klapą w Trójmieście. Jak podaje Fakt koncert był kpiną z gdańskich podatników i zakończył stratą szacowaną na 1,5 miliona złotych.
Zobowiązania zaciągnięte na budową Ergo Areny w Gdańsku mieszkańcy spłacać będą jeszcze wiele lat. W tym celu powołano miejską spółkę o nazwie Arena Gdańsk Operator na czele , której stanął Pan Borys Hymczak, osoba ubiegająca się o fotel dyrektora w słupskiego  OSIR. Nie chciał podać faktycznej liczby biletów sprzedanych na koncert. Osoby zatrudnione w tej spółce podają ze z zadeklarowanych 23 tysiące biletów sprzedano ok 21891 sztuk, resztę rozdano wśród gdańskich instytucji. Jeśli tak ma wyglądać nowe kierownictwo pod wodzą pana Borysa Hymczaka, to mamy jako mieszkańcy pecha, bo przywodzi to na myśl dawne czasy, gdy dyrektora przywożono nam w teczce.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *