„Zaproś nas do siebie”

Ustecki Dom Kultury w projekcie NCK

Dom Kultury w Ustce zakwalifikował się do projektu Narodowego Centrum Kultury „Zaproś nas do siebie!”. O miejsce ubiegało się 80 instytucji kultury z całej Polski, działających w dużych, średnich, jak i bardzo małych miejscowościach, otwartych na współpracę i podnoszenie kompetencji!

„Zaproś nas do siebie!” to nowy projekt Narodowego Centrum Kultury, który powstał przy współpracy 3 programów działających na rzecz profesjonalizacji sektora kultury: Domu Kultury+, Kadry Kultury i Platformy Kultury. Polega na zorganizowaniu w siedzibie instytucji zapraszającej cyklu (maksymalnie trzech) szkoleń na temat pobudzania aktywności i działań lokalnych. Instytucja biorąca udział w projekcie zaprasza na szkolenia lokalnych partnerów (z którymi współpracuje, współpracowała lub chce współpracować).

grafika1-001

Szkolenia prowadzone wśród funkcjonujących na tym samym terenie partnerów dadzą komfort i możliwość pracy na rzeczywistych przykładach, pomogą zmierzyć się z realnymi problemami obecnymi w danym środowisku i umiejscowionymi w lokalnym kontekście.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *