Słupski PIS startuje

Dzisiejsza konferencja prasowa PIS odbyła się przy ul. Krasińskiego 3 w Słupsku, pod banerem kandydata na premiera Rządu Beaty Szydło, który pojawił się na jednym z balkonów prawdopodobnie należącego do jednego ze słupskich radnych z PIS. Na banerze znane hasło kandydatki „Damy Radę” Briefing, który zwołała posłanka Jolanta Szczypińska wraz z radnym Robertem Kujawskim, miał na celu powiadomienie Słupszczan, że słupskie PIS przystępuje do kampanii wyborczej z Robertem Kujawskim kandydatem na Senatora RP.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wprawdzie jak powiedziała Jolanta Szczypińska dziś rozstrzygnie się kolejność na listach PIS, ale nieoficjalnie wiadomo, że ze Słupska, z okręgu Gdyńsko – Słupskiego startuje 14 kandydatów, 3 ze Słupska: Jolanta Szczypińska, Robert Kujawski, i Piotr Miller, syn znanego słupskiego opozycjonisty Edwarda Millera, pierwszego słupskiego przewodniczącego NSZZ „Solidarność”w mieście.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O haśle damy radę posłanka Jolanta Szczypińska powiedziała – Z tym przesłaniem ruszyliśmy w Polskę, także do naszych okolicznych miast, miasteczek i gmin z przesłaniem, damy radę zrealizować nasz program, o którym mówiliśmy, ale wbrew pesymistycznym wypowiedziom naszych opozycyjnych przeciwników, że w Polce nie da się zrobić dobrych zmian, na które czekają Polacy. Damy radę jeśli będziemy wspólnie działać, tworzyć wspólnotę lokalnie w naszym województwie, jak i w całej Polsce. To jest to przesłanie , z którym ruszamy. Takie banery będą się pokazywać w wielu miejscach: we wsi w gminach. Będziemy mówić o tym, co trzeba zrobić. Porozmawiamy z Polakami i ten baner jest tego symbolem. Wierzymy głęboko, że damy radę wygrać te wybory. Damy radę dotrzymać tych obietnic wyborczych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fot.Bartosz Arszyński

Stoi obok mnie Kandydat na senatora z okręgu słupskiego. Myślę, że jest to bardzo dobra kandydatura. Pan Robert Kujawski jest dobrze Państwu znany i ja się z tego cieszę. Jeżeli chodzi o listę na, którą Państwo czekacie , to mogę powiedzieć, że jest to bardzo silna lista, która w tej chwili jeszcze jest ustalana, ale mogę powiedzieć,że będą tam przedstawiciele wszystkich powiatów, którzy będą walczyli o jak najlepszy wynik. O tym, kto będzie jedynką, kto dwójką czy trójką zdecydują najbliższe dni – powiedziała posłanka Jolanta Szczypińska.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *