Utrudnienia dla kierowców w Ustce

W niedzielę, 28 kwietnia 2019 roku w związku z organizacją zawodów LOTTO Duathlon Energy na terenie Ustki nastąpią czasowe utrudnienia w ruchu w godzinach 11:00 – 14:00.

Całkowite wyłączenie z ruchu dotyczy ulic: Limanowskiego (od Beniowskiego do Żeromskiego), Żeromskiego (do Chopina), Chopina do Leśnej, Leśnej, Wczasowej od Leśnej do placu Dąbrowskiego, Grunwaldzkiej od placu Dąbrowskiego do Grota Roweckiego, Morskiej do Usteckiej, a następnie Usteckiej do Leśnej i Leśnej aż do ośrodka Leśnik w Orzechowie Morskim.

W związku z zamknięciem tych ulic nastąpią również utrudniania na ulicach prostopadłych do wyżej wymienionych – przejazd przez skrzyżowania wahadłowo, ruchem będą kierować osoby uprawnione i Policja.

– W związku z poruszaniem się po trasie zawodników na rowerach o dużych prędkościach, nawet do 50 km/h apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przekraczanie ulic w miejscach wyznaczonych przy pomocy służb organizatorów imprezy i wolontariuszy. Prosimy również w miarę możliwości o wstrzymanie się od poruszania się samochodami w godzinach 11:15 – 14:00 – czytamy w komunikacje Urzędu Miasta.

W godzinach 11:00 – 14:00 wyłączone z użytkowania zostaną przystanki przy ulicy Wróblewskiego i placu Dąbrowskiego w Ustce. Ruch autobusów ze Słupska będzie skierowany bezpośrednio na pętlę przy ulicy Marynarki Polskiej z pominięciem wyżej wymienionych przystanków. Ruch autobusów w kierunku Słupska bezpośrednio z pętli przy ulicy Marynarki Polskiej do Słupska z pominięciem przystanków przy placu Dąbrowskiego oraz Wróblewskiego.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *