Wyszedł z domu i nie wrócił, trwają poszukiwania

Funkcjonariusze z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Ustce poszukują 59-letniego Stanisława Białczyka-mieszkańca gminy Ustka. Mężczyzna wyszedł z mieszkania w ubiegłym miesiącu i do tej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

fot. www.policja.pl

Funkcjonariusze z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Ustce poszukują Stanisława Białczyka, który zaginął w ubiegłym miesiącu. Mieszkaniec usteckiej gminy wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną oraz bliskimi.

Zaginiony 59-latkek jest szczupłej budowy ciała, ma około 170 cm wzrostu, włosy siwe krótkie, wąsy oraz niepełne uzębienie. W chwili zaginięcia ubrany był w zielony kombinezon roboczy, czarną kamizelkę, czapkę z daszkiem i buty robocze. Mężczyzna posiada duży tatuaż o nieznanym motywie usytuowany na klatce piersiowej

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu ww. osoby proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Ustce: 59 815 27 00, z najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *