Groźny wypadek na „szóstce”

Słupscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 6 w miejscowości Poganice. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-latek potrącił dzika, następnie zderzył się czołowo z busem kierowanym przez 24-latka. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. Policja apeluje o ostrożność!

Po godz. 19.30 w Poganicach na drodze krajowej nr 6 doszło do wypadku drogowego z udziałem pojazdów marki Hyundai i Man. Na miejsce zdarzenia natychmiast przyjechali policjanci i inne służby ratunkowe. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a uczestników przekazali służbom medycznym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Hyundai 53-letni mieszkaniec Koszalina na prostym odcinku drogi potrącił znajdującego się na jezdni dzika, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z busem marki Man kierowanym przez 24-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala.

 

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, przesłuchali świadków oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Badanie alkomatem wykazało, że obaj mężczyźni byli trzeźwi. Teraz śledczy na podstawie zebranych dowodów będą szczegółowo wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego wypadku.

 

Apelujemy do kierowców o rozsądek na drodze. Szczególną uwagę zwracajmy na prędkość, która musi być dostosowana do warunków drogowych i atmosferycznych. Pamiętajmy również o ty

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *