Policja potrzebuje pomocy

Komisariat Policji II w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem, do których dochodziło w okresie od 27 maja do 19 czerwca br., gdzie sprawca przy użyciu przywłaszczonych kart bankomatowych wypłacał pieniądze z różnych bankomatów znajdujących się w Słupsku.

fot. KMP Słupsk

Policjanci z Komisariatu Policji II w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem, do których doszło w okresie od 27 maja do 19 czerwca br. gdzie sprawca przy użyciu przywłaszczonych kart bankomatowych wypłacał pieniądze z kilku z bankomatów znajdujących się na terenie Słupska.

Ustalenia mundurowych wskazują na to, że kradzieży z włamaniem mógł dokonać  mężczyzna w srednim wieku, ubrany w koszulkę polo z krótkim rękawkiem, okulary słoneczne i czapkę z daszkiem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji II w Słupsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 598480420 lub 112 bądź  zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *