Broń i dopalacze u 20-latków

Zatrzymane dwie osoby, zabezpieczone dopalacze, narkotyki, broń palna i amunicja – to wynik pracy policjantów z wydziału kryminalnego słupskiej komendy, którzy o przestępstwa podejrzewali 20-latkę i jej 21-letniego partnera. Oboje usłyszeli zarzuty. Dzisiaj sąd zastosował areszt na okres 2 miesięcy. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

W miniony wtorek słupscy kryminalni zatrzymali 20-latkę i jej 21-letniego partnera, podejrzewanych o posiadanie i rozprowadzanie dopalaczy i narkotyków. Mężczyzna podejrzewany był też o nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji. Podejrzenia policjantów potwierdziło przeszukanie, w którego trakcie znaleźli w mieszkaniu ponad 130 gramów dopalaczy, marihuanę, wagę elektroniczną, telefony, broń palną z amunicją. Substancje psychoaktywne przechowywane były w małych strunowych woreczkach foliowych ukrywanych w pudełkach. Prawdopodobnie partnerzy zajmowali się dystrybucją dopalaczy i narkotyków.

Wczoraj oboje zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości nowych substancji psychoaktywnych i ich rozprowadzania. 21-latek dodatkowo usłyszał zarzuty posiadania broni palnej i amunicji bez wymaganego zezwolenia. Dzisiaj sąd zastosował areszt na okres 2 miesięcy. Grozi im kara do 10-lat więzienia

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *