Koncert na ORP „Gopło”

Wszystkich adeptów muzyki pop zapraszamy dzisiaj do portu w Ustce na darmowy koncert, gwiazdki młodego pokolenia Margaret. To pierwszy taki koncert artystka wystąpi na trałowcu, który przypłynie z Gdyni ORP „ Gopło” publiczność będzie mogła słuchać koncertu na nadbrzeżu portowym.

W 2013 roku ukazał się jej debiutancki singel „Thank You Very Much”, który znalazł się na 2. miejscu listy AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych oraz zajął 41. miejsce na oficjalnej liście sprzedaży w Niemczech, 38. pozycję w Austrii i 22. miejsce we Włoszech. Piosenka była także 3. najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013 roku, za co ZPAV przyznał jej wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku. W lipcu

Margaret_Tarnów

 

Fot.Dawid Sobarnia Martgaret podczas koncertu w Tarnowie 2014 r

2013 piosenkarka reprezentowała Polskę podczas Bałtyckiego Festiwalu Piosenki, gdzie zajęła 2. miejsce. W międzyczasie wydała minialbum All I Need, który znalazł się na 50. miejscu listy OLiS, najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. ( za wikipedia)

Impreza zorganizowana przez RMF rozpocznie się o godzinie 17 konkursami i grami z publicznością
Podczas koncertów publiczność wyznacza artystom zadania do wykonania. Ciekawe co każą zrobić Margaret. Margaret, to pseudonim artystyczny Małgorzaty Jamroży.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *