Wezmę byka za rogi

Na dzisiejszej konferencji prasowej przedstawiono oficjalnie nowego skarbnika miasta, którym jest Artur Michałuszek. Pochodzący w województwa dolnośląskiego miał ze Słupskiem już wcześniej kontakt, kiedy przyjeżdżał tu na letni wypoczynek do pod słupskiej Dębiny. Finansami publicznymi zajmuje się od 2001 r, a od 2006 piastował funkcje skarbnika, najpierw w miejscowości Głuszyca, w Stoszowicach i ostatnie 5 miesięcy w miejscowości Rewal. Z Rewala odszedł po 5 miesiącach.

Chciałbym podziękować za zaufanie jakim mnie obdarzyliście Państwo zarówno radni jak i Pan prezydent. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się uporządkować finanse miasta i je odbudujemy, bo Słupsk na to zasługuje. W bieżącym roku Słupsk będzie wielkim placem budowy. Moim priorytetem jest zapewnienie płynności finansowej miasta i opracowanie budżetu na rok 2016.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wezmę byka za rogi– powiedział . Ostatnio pracował Pan w Rewalu w jakim stanie zostawił Pan kasę miejską, czy powodem krótkiej 4 miesięcznej współpracy w Rewalu nie były problemy finansowe miasta. – 

Nie , odszedłem z innych przyczyn nie obawiam się ,że stanie się podobnie jak w Rewalu powiedział nowy skarbnik Miasta Artur Michałuszek. Zamierzam zamieszkać w Słupsku i uporządkować finanse miasta. Wyprowadzić miasto z tego wielkiego zadłużenia w jakim się znajduje. Prywatnie interesuję się sportem, kibicowałem kiedyś Śląskowi, a teraz Czarnym- powiedział nowy skarbnik miasta Artur Michałuszek.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *