Mieszkańcy wypowiedzą się w sprawie strefy płatnego parkowania

Mieszkańcy i mieszkanki Słupska będą mogli wypowiedzieć się na temat planowanych zmian w strefie płatnego parkowania – 16 września ruszają konsultacje dotyczące projektu zmieniającego uchwałę Rady Miejskiej w Słupsku w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania na terenie miasta Słupska oraz wysokości stawek opłat za parkowanie i sposobu ich pobierania. Celem konsultacji jest poznanie opinii i propozycji mieszkańców Słupska dotyczących koncepcji zmiany obszaru strefy płatnego parkowania oraz zakładanej częściowej zmiany obowiązujących stawek opłat jak również godzin, w których miałyby być one pobierane.

54b8c2f92dbef_o

Każdy zainteresowany mieszkaniec i mieszkanka będą mogli zgłaszać uwagi do proponowanych zmian poprzez złożenie formularza zgłaszania uwag (w formie elektronicznej na adres zim@zimslupsk.com z dopiskiem “SPP Słupsk – Konsultacje w sprawie proponowanych zmian” lub w formie papierowej w siedzibie ZIM-u). Na uwagi czekamy do 6 października. Dokumenty w formie papierowej dostępne w siedzibie ZIM-u przy ul. Przemysłowej 73.

beznazwy2-310

Fot.motofakty.pl

Dodatkowo 26 września odbędzie się spotkanie konsultacyjne, na które zapraszamy do Słupskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej na 16.30.

Info. UM/Karolina Chalecka

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *