Policja szuka świadków wypadku

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku proszą o kontakt osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat wypadku drogowego, w którego następstwie zginęła potrącona na przejściu dla pieszych 75-letnia kobieta. Do tragedii doszło 25 lutego br. około godziny 9.10 na przejściu dla pieszych w rejonie ulic Deotymy-Plac Dąbrowskiego w Słupsku.

Do wypadku drogowego doszło 25 lutego 2019 r. ok. godz. 9.10 w rejonie ulic Deotymy -Plac Dąbrowskiego w Słupsku. Znajdującą się na przejściu dla pieszych 75-letnią kobietę prawdopodobnie potrącił kierujący pojazdem marki Mitshubishi Outlander o początkowych numerach rejestracyjnych: ZSL.

W szczególności funkcjonariusze poszukują świadka, który na portalu slupsk.naszemiasto.pl opublikował komentarz: „Jeśli kierowca autobusu się zatrzymał to i tamten ma obowiązek się zatrzymać. Kierowca powinien zachować szczególną ostrożność koniec kropka. Widziałam jak trafił tę kobietę, ciekawe czy zainteresuje się staruszką”. Jak przypuszczają śledczy osoba ta, może mieć istotne informacje co do okoliczności zaistnienia zdarzenia.
Świadków, wszelkie osoby, które w tamtym czasie przemieszczały się wskazanymi ulicami i być może widziały opisywane zdarzenie, prosimy o kontakt w tej sprawie z policjantami ze Słupska, telefon: 59-8480 508 lub 112.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *