Laur ortopedii dla lekarza słupskiego szpitala

Dr Michał Tabiszewski, koordynator Oddziału Ortopedycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku nagrodzony Laurem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.


Od niedawna Zarząd Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego zdecydował o przyznawaniu Laurów dla lekarzy, osób zasłużonych dla ortopedii i traumatologii. W grupie pierwszych laureatów nagrody znalazł się doktor nauk medycznych Michał Tabiszewski, koordynator oddziału Ortopedycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku. Nagroda zbiegła się dla laureata z 40. rocznicą pracy w medycynie oraz 4. rocznicą pracy w słupskim szpitalu. Ponadto doktor Tabiszewski skończył niedawno 65 lat.
Dr Michał Tabiszewski przez prawie 20 lat pracował w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. Prof. Wiktora Degi w Poznaniu. Tam także zdobył tytuł doktora nauk medycznych. Następnie utworzył oddziały ortopedyczne w Szczecinku i Drawsku Pomorskim, a także prowadził działalność naukową zajmując się głównie endoprotezoplastyką.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *