Nowy radiowóz w Głowczycach

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Główczycach otrzymali nowy radiowóz. Samochód został zakupiony ze środków Komendy Głównej Policji i gminy Główczyce. Policjanci będą wykorzystywać go w ramach codziennych służb, co z pewnością wpłynie na wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców gminy. W piątek nastąpiło uroczyste przekazanie pojazdu.

W piątek przed Komisariatem Policji w Główczycach nastąpiło uroczyste przekazanie policjantom nowego radiowozu. Flotę policyjnych aut zasilił nowy oznakowany pojazd marki Hyundai Tucson. Podczas uroczystego przekazania kluczyków na ręce dzielnicowego asp. szt. Władysława Potapowicza, wójt gminy Główczyce Danuta May wyraziła swoje zadowolenie z dotychczasowej działalności policjantów na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gminy i podkreśliła, że przekazanie tego samochodu jest jak najbardziej zasadne i potrzebne, aby sprawność w działaniu funkcjonariuszy była na możliwie jak najwyższym poziomie.

„Cieszę się z wysokiej oceny poziomu pracy tutejszych policjantów, dziękuje za zrozumienie potrzeb i dofinansowanie zakupu radiowozu. Jestem przekonany, że nowy radiowóz wpłynie na wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców gminy i jakość codziennej służby pełnionej przez funkcjonariuszy” – słowa podziękowania z ust Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku insp. Tomasza Hintza usłyszeli: wójt gminy Danuta May, sekretarz gminy – Joanna Jabczyńska i przewodniczący rady- Arkadiusz Kwiatkowski.

Nowy radiowóz został zakupiony ze środków pochodzących z Komendy Głównej Policji i gminy Główczyce. W ten sposób samorząd przyczynili się do wzmocnienia i unowocześnienia floty radiowozów będących na wyposażeniu policjantów, co w znacznym stopniu ułatwi realizację ich obowiązków podczas codziennej służby.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *