Czat z usteckimi samorządowcami

Wracają spotkania online z władzami Ustki. Do rozmowy mieszkańców zaprasza pełniący obowiązki burmistrza Bartosz Gwóźdź-Sproketowski, w spotkaniu wezmą udział także miejscy specjaliści.

Fot. MK

Spotkanie online zaplanowane jest na 2 lutego, na godzinę 18. Bartosz Gwóźdź-Sproketowski będzie m.in. rozmawiał na tematy bieżące nurtujące ustczan, odpowie także na pytania mieszkańców. Spotolamie będzie transmitowane na żywo poprzez fejsbukową grupę Nasza Ustka. – Razem e mną w tym czacie weźmie także udział prezes EMPEC-u Ireneusz Zagrodzki. A będziemy chcieli panstwa namówić do składania wniosków o dofinansowanie z budżetu miasta na wymianę nieekologicznych źródeł ciepła, porozmawiać o zapisach uchwały antysmogowej, która weszła 1 stycznia 2021 roku oraz oczywiście opowiedzieć o sprawach bieżących – mówi Bartosz Gwóźdź-Sproketowski, p.o. burmistrza Ustki

Gościem czatu ponadto będzie naczelnik wydz. inwestycji i ochrony środowiska UM Adam Meller-Kubica. Cały czas przed spotkaniem można zadawać pytania. Można przesyłać je wcześniej na adres e-mail: emordal@um.ustka.pl lub zadawać w komentarzach na portalu fejsbook.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *