7 medali z Niemiec

W Greifswaldzie (Niemcy) odbył się Międzynarodowy Turniej Judo „HANSA CUP”. W zawodach wzięło udział 781 zawodników z 78 klubów Danii, Szwecji i Niemiec oraz Polski. Zawodnicy TS Judo Gryf Słupsk po raz kolejny mogli zaprezentować swoje umiejętności na macie zdobywając w tym silnie obsadzonym Turnieju 7 medali.
Bardzo dobrą formę pokazała na tatami Natalia Miszkurka, która była bezkonkurencyjna w swojej kategorii wagowej ( 57 kg)wygrywając wszystkie walki przed czasem i zasłużenie zdobyła złoty medal.
Słupski judoka Łukasz Bielawa ( 66 kg), stoczył na turnieju pięć walk ,z których cztery wygrał przed czasem .Wykonywał efektowne rzuty , umiejętnie pracował w parterze( ne-waza) i dodrze walczył taktycznie . Eliminacyjne walki wygrywał bardzo zdecydowanie ,niestety po ciężkim boju w walce finałowej lepszy okazał się zawodnik z Niemiec i ostatecznie Bielawa uplasował się na drugim miejscu.

 

Wszyscy zawodnicy zasługują na wielkie brawa.Dzięki ich rewelacyjnej postawie TS Judo Gryf Słupsk w Greifswald  zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej  (U 18) i zdobył efektowny puchar.

Wyniki Naszych zawodników:
  1 m-ce Natalia Miszkurka ( 57 kg)
  2 m-ce Łukasz Bielawa ( 66 kg)
  2 m-ce Anna Pacewicz ( 44 kg)
  2 m-ce Damian Cyrganowicz ( 50 kg)
  2 m-ce Jakub Martyna ( 55 kg)
  3 m-ce Julia Gorzkowska ( 52 kg)
  3 m-ce Zuzanna Martyna ( 48 kg)
V m-ce zajął Szymon Marciniak ( 55 kg)
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *