Kolejna włamywaczka wpadła na gorącym uczynku

Policjanci z Komisariatu Policji II w Słupsku podczas patrolu zwrócili uwagę na podejrzanie zachowującą się kobietę, która w jednym z zaparkowanych samochodów przeszukuje zawartość schowków. Na widok funkcjonariuszy kobieta zaczęła uciekać, jednak po krótkim pościgu mundurowi ją zatrzymali. W torbie 19-latki policjanci znaleźli rzeczy pochodzące z kradzieży oraz porcję amfetaminy. 

fot. www.policja.pl

W sobotę rano w trakcie pełnionej służby funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Słupsku zwrócili uwagę na kobietę, która wewnątrz jednego z zaparkowanych samochodów przeszukuję schowki. Na widok funkcjonariuszy kobieta wyszła z samochodu i zaczęła uciekać, jednak policjanci szybko ją dogonili i uniemożliwili dalszą ucieczkę. Zatrzymana 19-latka miała przy sobie torbę, w której znajdowały się różnego rodzaju akcesoria samochodowe, takie jak ładowarki, narzędzia, a także drobne pieniądze i dokumenty pojazdów. W trakcie przeszukania kobiety policjanci znaleźli jeszcze pudełko z zawartością białego proszku, a dokładne sprawdzenie substancji wykazało, że jest to amfetamina. Funkcjonariusze zatrzymali 19-latkę i przewieźli ją do komendy, gdzie prowadzili z nią dalsze czynności procesowe. Na miejscu zdarzenia pracę rozpoczęli policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny i sporządzili dokumentację fotograficzną.

Podczas przesłuchania słupszczanki funkcjonariusze ustalili, że ma ona związek z innym włamaniem do samochodu, do którego doszło na terenie Słupska w poprzednim tygodniu. Kobieta usłyszała 4 zarzuty, dwa z nich dotyczyły kradzieży z włamaniem, a po jednym usiłowania kradzieży z włamaniem i posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwa grozi jej teraz od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *