Bardzo udany występ słupskich judoków na Turnieju w Elblągu!

Słupscy judocy bardzo dzielnie walczyli na Ogólnopolskim Turnieju Judo im. Czesława Misiuka w Elblągu,  zdobywając 7 medali.
Do rywalizacji przystąpiło około 250 zawodników z 17 klubów. W kategorii wiekowej U-11 bardzo dobrą formę zaprezentowali Dominik Jędrzejczak i Artur Vachaiev zdobywając drugie miejsca w swoich kategoriach wagowych. Artur wygrał cztery walki przed czasem i tylko  w walce finałowej (w dogrywce) ,przegrał na punkty. Również bardzo dobrze walczył Dominik  i tylko w walce o złoto, uległ swemu rywalowi. Fabian Gajewski ukończył zawody na walkach eliminacyjnych, ale pokazał się z dobrej strony.
Kolejną grupą wiekową była U-13 ( 2012-13), w której również mieliśmy mocną ekipę i wywalczyliśmy pięć medali. Na najwyższym stopniu podium stanęła Maria Jarynkiewicz. Słupszczanka pokazała ,że ma już duże umiejętności i potrafi je w walce wykorzystać. Srebrne medale  wywalczyli Hanna Jarynkiewicz i Michaił Kliatskov . Brązowe medale dla Gryfa dołożyli Jan Gajewski i Kalina Trojanowska. Punktowane piąte  miejsca zajęli Michał Milewski i Wojtek Bielawa.
Wszyscy medaliści pokazali ogromy chart ducha oraz determinację. Pozostali zawodnicy TS Judo Gryf Słupsk mimo ,że nie stanęli na podium  zasługują na wielkie brawa. Zdobyli cenne doświadczenie i w kolejnych zawodach walczyć będą o medale . Już za dwa tygodnie słupszczanie będą walczyć w Dąbrowie koło Koszalina.