POlicja szuka świadków tragicznego wypadku w centrum Słupska

Policjanci z Referatu Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji I w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie potrącenia przez samochód ciężarowy pieszej na pasach, do którego doszło w Słupsku przy ul. Sienkiewicza w ubiegły wtorek (14.05.2024 r.).

Do zdarzenia, w którym śmierć na miejscu poniosła młoda kobieta, doszło około godziny 15:30 w Słupsku przy ul. Sienkiewicza. Na miejscu policjanci zebrali szereg informacji oraz zabezpieczyli ślady na podstawie, których pod nadzorem prokuratury ustalają dokładne okoliczności wypadku. Funkcjonariusze zabezpieczyli również monitoring, który zarejestrował przedmiotowe zdarzenie i przesłuchali świadków. Konieczne jest jednak uzupełnienie zebranych informacji, a pomóc w tym mogą inne osoby, które widziały to tragiczne zdarzenie.

Wszystkie osoby, które były świadkami wypadku, szczególnie te, które w chwili zdarzenia znajdowały się na przystanku autobusowym, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 74 20 645, 47 74 20 111 lub osobiście w Komisariacie Policji I w Słupsku przy ul. Reymonta.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *