Mikołajki w Jantarze

W Słupskim Centrum Handlowym Jantar iście świąteczna atmosfera. Stoiska udekorowane girlandami, śnieżnobiałymi bombkami choinkowymi. Wszystkich odwiedzających w miniony weekend spotkała miła niespodzianka Tuż obok okazałej choinki sięgającej 2 piętra, liczącej ok 20 m długości swoje miejsce znalazł Domek Św. Mikołaja żywcem z fińskiego Rowanieni, a w nim Mikołaj, z którym można było zrobić sobie zdjęcie.

_DSC0760

_DSC0719-001

Mikołaj siedział przy choince obok niego magiczna skrzynia pełna prezentów i śpiewająca kolędy śnieżynka. Dzieci malowały świąteczne dekoracje, by zawiesić je na własnej choince. Nikt nie bał się podejść do Mikołaja, który przyjaźnie wskazywał miejsce obok siebie.

_DSC0752

_DSC0746-001

Fot. Bartosz Arszyński

Dzieci i rodzice mogli poczuć już atmosferę zbliżających się świąt a to za sprawą dochodzących pysznych zapachów, pieczonych pierników. Na specjalnym stoisku maluchy z rodzicami mogły przygotować sobie pierniki wg własnej inwencji. Było świątecznie, smacznie i kolorowo. Nie brakło kupujących gwiazdkowe prezenty i stoisk, gdzie można było te podarki zapakować.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *