Srebrne Niedźwiedzie rozdane

Znamy już najlepszego menedżera słupskiej gospodarki 2016. Został nim Mirosław Kamiński, prezes Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Słupsku . Tak zdecydowała Kapituła Konkursu „Srebrny Niedźwiedź” Lider Promocji Słupskiej Gospodarki 2016. Tegoroczna jubileuszowa edycja Konkursu objęta została patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka oraz Wojewody Pomorskiego Dariusza Drelicha, cieszyła się dużym zainteresowaniem firm i zaskoczyła komisję konkursową wysokim i bardzo wyrównanym poziomem nadesłanych zgłoszeń. Przedsiębiorcy rywalizowali w sześciu kategoriach, które zostały zmodyfikowane, tak aby dopasować je do oferowanych produktów i usług w naszym regionie, były to: mikro- i małe przedsiębiorstwa, średnie i duże przedsiębiorstwa, zakłady rzemieślnicze, gospodarstwa agroturystyczne, menedżer słupskiej gospodarki i gospodarczy debiut. 

img_9685-001

img_9709-001

Gala Laureatów i Wyróżnionych w Konkursie „Lider promocji słupskiej gospodarki – Srebrny Niedźwiedź 2016”, która odbyła się w słupskiej filharmonii, zakończyła w piątek Forum Gospodarcze w Słupsku.
Ogłoszeniu wyników towarzyszyło dużo emocji. W kategorii debiutant statuetka przypadła firmie MP Technology ze Słupska, znaną w całym kraju za sprawą profesjonalnych rozwiązań w zakresie zarządzania transportem miejskim i kolejowym wdrażającej nowoczesne systemy dynamicznej informacji pasażerskiej na tablicach wysokiej rozdzielczości wykonanych w technologii LED RGB.

img_9818

img_9688

Wyróżnienia przypadły firmom: Eniga Cafe & Beuaty Edwarda Zdrojka ze Słupska oraz Spółdzielni Socjalnej „Razem” z Kępic.
W kategorii gospodarstwo agroturystyczne statuetka Srebrnego Niedźwiedzia powędrowała do Renaty Knitter, właścicielki pokoi gościnnych w Komninie, a wyróżnienia przypadły gospodarstwom agroturystycznym „U Sikorki” Iwony Sikory z Lubuczewa oraz „Puk, Puk Eko i Zdrowe Koła” Agnieszki Pajdo -Ruszczyńskiej z Gardny Wielkiej.

img_9703

W kategorii zakład rzemieślniczy tryumfowała piekarnia Tadeusza Jakubowskiego ze Sławna, a wyróżnienia przypadły Zakładowi Mechaniki Pojazdowej J i W. Kucharscy z Kobylnicy oraz ZPUH Amaretto Zbigniewa Murawskiego ze Sławna.
W kategorii przedsiębiorstwa mikro i małe tryumfował PPH Eko-Plast Jerzego Burego ze Słupska, a wyróżnienia otrzymali: Firma Kosmetyczna Loton ze Słupska oraz Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

img_9727

Fot. Zbigniew Bielecki

Wśród firm średnich i dużych statuetka powędrowała do firmy Markos z Głobina, a wyróżnienia do spółki Łosoś z Włynkówka i M&S Pomorska Fabryka Okien ze Słupska.

Natomiast w kategorii menedżer wyróżnienia przyznano Dominikowi Fryczyńskiemu z Worthington Industrie oraz Arkadiuszowi Śmigielskiemu, prezesowi słupskiej spółki Optinav. Z kolei Mirosław Kamiński, prezes PARR, dziękując za statuetkę dla Menedżera Słupskiej Gospodarki 2016, powiedział, że odbiera ją jako wyróżnienie dla całej firmy. Imprezę zakończył koncert słupskiej orkiestry.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *