Klub Stonogi w Sejmie?

Czy powstanie w polskim Sejmie koło poselskie biznesmena Zbigniewa Stonogi. W korytarzach sejmowych chodzą słuchy, że w akcję ma zaangażować się słupski poseł Jarosław Gromadzki. Kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga twierdzi, że są posłowie , którzy chcą zaangażować się w ten projekt i wspierać jego działania w parlamencie.
Biznesmen twierdzi, że otrzymał telefon od posła Gromadzkiego.

11331659_1767341853492488_1249449910_n

Otóż przed chwilą otrzymałem telefon od Pana Posła Jarosława Gromadzkiego który Posłem jest jak twierdzi z przypadku po tym jak Robert Biedroń został Prezydentem Słupska. Pan Poseł jako człowiek oszukany przez Palikota wszedł do klubu SLD.

Zadzwonił do mnie bo chce pokazać nam społeczeństwu patologie i ujawnić kulisy Sejmu. Jutro o godz 10.30 konferencja prasowa. Miejsca jeszcze nie znam. To co mówi Pan Poseł jest wstrząsające. W sejmie jest kilkunastu posłów którzy zamierzają zawiązać koło poselskie Zbigniewa Stonogi i od już zmieniać Polskę od środka.

Tego jeszcze w historii polskiego parlamentaryzmu nie było!!! Zbigniew Stonoga dał też do zrozumienia, że jest w posiadaniu kopii aneksu do raportu z likwidacji WSI. – Złożę wniosek dowodowy z zapytaniem do prokuratury, czy przedmiotowy wydruk stanowi tajemnicę państwową, czy dokumenty bez pieczątki nie są dokumentem i czy mogę to opublikować. Być może jesteśmy o krok od dekomunizacji Polski. […] Te nazwiska, które tam widzę, nawet na Stonodze robią wrażenie –  powiedział biznesmen

z-sto

Fot. internet

Jak poinformował nas poseł Jarosław Gromadzki, który jest w drodze do Słupska dzisiaj o 10.30 w warszawskim Hotelu Sheraton odbyła się konferencja prasowa posła, w której uczestniczył Pan Stonoga. Poprosiłem Pana Stonogę o pomoc ponieważ jestem od 4 miesięcy posłem i nie mam takiej siły przebicia, ale natrafiłem na mur w Sejmie.

KB_5180.view

Czuję się odpowiedzialny wobec wyborców, którzy na mnie głosowali. Sprzeciwiam się wobec Sejmu, że nie wykonuje swoich powinności wobec obywateli. np.: niedopuszczanie strony społecznej do głosu, obłudę naszego parlamentu, działanie na szkodę obywateli w niektórych sprawach, zresztą mam 2 wnioski do komisji etyki poselskiej. Mam wrażenie, że niektóre ustawy nie są w interesie społecznym tylko robione są pod stołem lobbują interesy jakiś nieznanych opcji. Wkrótce poinformuję o tym wyborców w Słupsku – powiedział poseł SLD Jarosław Gromadzki.

 

 

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *