Zbrodnia w Jezierzycach

W sobotę wieczorem około 23.20 doszło do morderstwa w pod słupskich Jezierzycach. Od ciosów zadanych najprawdopodobniej nożem zginęła 36 letnia kobieta. Policja na miejscu zabezpieczyła zwłoki  kobiety  z licznymi obrażeniami ciała. Na miejscu pod domem aresztowano męża ofiary. Został zatrzymany i przebywa w słupskim areszcie.

Do wczesnych godzin rannych, policyjni eksperci i prokurator, pracowali zabezpieczając ślady i dowody przestępstwa, ustalali także  dokładne okoliczności zdarzenia. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, zabójstwo mogło być wynikiem kłótni i nieporozumień na tle rodzinnym.  Nadal trwają ustalenia w tej kwestii. W związku ze sprawą kryminalni zatrzymali będącego na miejscu 36 letniego męża kobiety

zabopjstwo 555

Fot.KMP Słupsk

W chwili zatrzymania przez policję miał 2,2 promila alkoholu we krwi i nie był w stanie składać zeznań przed prokuratorem. Jak poinformowała nas zca prokuratora Rejonowego w Słupsku Sylwia Knapik w chwili obecnej jest przesłuchiwany przez prokuratora. Trwają czynności. Żadnych innych informacji na chwilę obecną nie mogę udzielić – powiedziała pani prokurator.

527a

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *